Příklad práce s Kam dát odkaz

Zpět do aplikace
Následujících několik kroků by vám mělo ukázat základní způsob používání aplikace Kam dát odkaz:
1. Zadám obecné slovo, například "kytara". Výsledek vyhledávání neukazuje nic převratného - vidím velké obchody, které jsou úspěšné na dané slovo.
Krok 1
2. Budu tedy konkrétnější. Zadám více slov současně: "kytara", "jak začít hrát na kytaru", "kytara pro začátečníky", "kytara cena". Když mě podobná slova nenapadnou, nevadí, stačí zaškrtnout "získat podobná" a získám slova, na která se většina nalezených webů také soustředí.
Krok 2
3. To už je lepší. Chci se podívat na další stránky třeba u slova "jak začít hrát na kytaru". Kliknu na tlačítko "Získat další".
Krok 3
4. Pokud se ve výsledcích hledání objevují nějaké typy webů. o které nemám zájem (pro mě to jsou v tuto chvíli například e-shopy nebo vyhledávače), začnu hledat znovu, jenom si předtím nastavím filtr na požadovaný typ stránek. Jsou ohodnocené rankem podle toho, jaký mají samy linkbuilding.
Krok 4
5. Co jsem získal? Weby reálně obsahující požadovaná klíčová slova a tudíž relevantní k mému tématu. Jsou ohodnocené rankem podle toho jaký mají sami linkbuilding. Mohu se rozhodnout, který web si vyberu ke spolupráci.

Kontaktujte nás

Pokud máte nějaký dotaz, nápad na zlepšení nebo jste narazili na problém, využijte prosím tento kontaktní formulář.